Disleksi

Auto Train Brain platformu ile yanındayız.

Öğrenme zorluğunu ve özgül öğrenme güçlüğünü nörogeribildirim, çoklu duyu öğrenme, özel eğitim, yapay zeka, nörobilim ve diyet gibi multidisipliner bakış açısı ile ele alıyoruz. Aradığın tüm cevapları ve varolan çözümler hakkındaki bilgiyi burada bulmanı hedefliyoruz.

Öncelikle bize güvenebilirsin

Nöroloji uzmanlarımız, psikologlarımız, ergoterapi uzmanlarımız, diyetisyenlerimiz öğrenme bozukluğu için en iyi çözümü klinik seviyede oluşturmak için çalışmakta.

Disleksi (öğrenme güçlüğü) problemini çözmede elele

verirsek ancak başarabiliriz. Otoimmun kaynaklı problemler pek çok disiplinin birarada çalışmasını gerektiriyor. Farkındalığın yüksek olması, farklı bakış açıları ile çocuğun ihtiyacı olan eğitimin ve beslenmenin ortaya konması gerekiyor.

Vizyonumuz çok geniş

Öğrenme bozukluğu olan sevgili çocuğun için gerekli diyetten tut, verilecek eğitime yapay zeka ile karar vermek, nörogeribildirim ve çoklu duyu öğrenme ile bilişsel performansı artırmak, yapay zeka destekli özel eğitim egzersizleri yaptırmak, yaşam için stratejiler oluşturmak.

İnsanlar bizim için ne söylüyor?

“Auto Train Brain deneyimi oğlumuzun hayatını değiştirdi. Bilişsel performansı yükseldi, okuması iyileşti. Daha çok okuduğunu anlar oldu. Verdiğimiz her liraya değer. Bu platformda işinize yarayacak pek çok yöntem var.”

Ayse & Taha Berker, İSTANBUL

Çocuğunun durumuna özel yöntemler ve egzersizler

Her birey özeldir bilinci ile, yapay zeka destekli algoritmamız sevgili çocuğunun ihtiyacı olan eğitimi ortaya çıkarıyor ve yönlendirme yapıyor.

Auto Train Brain, en temel olarak dislekside varolan bağlantısızlık sendromunu azaltıyor ve sol hemisferin daha çok gelişmesini sağlıyor. Beyin gelişimi yaşıtlarına yetişiyor. Sonuç olarak, daha hızlı okuma, okuduğunu anlama gelişiyor.

Nörogeribildirim ve çoklu duyu öğrenme

4-6 ay yoğunlaştırılmış terapi, uygulamaları indirmek için tıklayınız

Özel eğitim egzersizleri

Yapay zeka destekli özel eğitim egzersizleri mobil uygulaması

Çocuğuna özel diyetler

Ketojenik ve GAPS diyeti reçeteleri

Blog

Auto Train Brain ile disleksi eğitiminde lideriz

Auto Train Brain, disleksi eğitimi için gereken özel eğitim ihtiyacını 3.5 yıldan 6 ay- 1 yıla indirmektedir. Özel eğitim maliyetlerini de minimum 7.5 kat aşağıya çekmektedir. Auto Train Brain uygulamasından kaynaklı herhangi bir yan etki söz konusu değildir. Maliyet ve zamanda sağlanan bu kazanç, çocuğun hızlıca, özgüveni zedelenmeden okula uyumunu ve sosyalleşmesini sağlamaktadır. Auto TrainContinue reading “Auto Train Brain ile disleksi eğitiminde lideriz”

Analiz ve sentez becerisi üzerine

Üstün zeka tanısı alan bir çok çocuk, üstün olduğu alan matematik ve fizik ise, daha çok sol arka beynini kullanmakta olduğu bilinmelidir. Sol arka beyni kullanmanın getirdiği avantajlar, güçlü bir okuma becerisi, semantik belleğin iyi kullanımı, ve görsel/uzaysal hafızadır. Bu çocukların olayları analiz becerisine ve problem çözme becerisine hayran kalabilirsiniz. Onlar sınıfta ilk olarak konuyuContinue reading “Analiz ve sentez becerisi üzerine”

Disleksi ve otizm eğitiminde ailenin rolü

Çocuklarda bilişsel gelişimi ve performansı etkileyecek bir sorunla uğraşan aileler sevgide kalmanın ve birlikte olmanın önemini kavramalıdır. Sorunun ortaya çıkışı için birbirini suçlamanın bu aşamada çok bir faydası yoktur. Genetik olarak yüzyıllardan beridir kişide varolan farklılıklar, modern hayat şartları ile su yüzüne çıkmıştır. Modern hayat şartlarının içerisinde, modern tarım ve hayvancılık, GDO’lu ürünler, hibrit tohumlar,Continue reading “Disleksi ve otizm eğitiminde ailenin rolü”