Disleksi eğitiminde lideriz

Auto Train Brain platformu ile yanındayız.

Öğrenme zorluğunu ve özgül öğrenme güçlüğünü nörogeribildirim, çoklu duyu öğrenme, yapay zeka, ve nörobilim gibi multidisipliner bakış açısı ile ele alıyoruz. Aradığın tüm cevapları ve varolan çözümler hakkındaki bilgiyi burada bulmanı hedefliyoruz.

Öncelikle bize güvenebilirsin

Ürünümüzün disleksi klinik çalışması 2019 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başarılı bir şekilde tamamlandı.

Ürünümüzün CE sertifikası bulunmaktadır.

Disleksi (öğrenme güçlüğü) problemini çözmede elele

verirsek ancak başarabiliriz. Öğrenme güçlüğünü çözebilmek için, pek çok disiplinin birarada çalışması gerekiyor. Farkındalığın yüksek olması, farklı bakış açıları ile çocuğun ihtiyacı olan eğitimin ortaya konması gerekiyor.

Vizyonumuz çok geniş

Öğrenme bozukluğu olan sevgili çocuğun için verilecek eğitime yapay zeka ile karar vermek, nörogeribildirim ve çoklu duyu öğrenme ile bilişsel performansı artırmak, yapay zeka destekli özel eğitim egzersizleri yaptırmak, yaşam için stratejiler oluşturmak.

İnsanlar bizim için ne söylüyor?

“Auto Train Brain deneyimi oğlumuzun hayatını değiştirdi. Bilişsel performansı yükseldi, okuması iyileşti. Daha çok okuduğunu anlar oldu. Verdiğimiz her liraya değer. Bu platformda işinize yarayacak pek çok yöntem var.”

Ayse & Taha Berker, İSTANBUL

Çocuğunun durumuna özel yöntemler ve egzersizler

Her birey özeldir bilinci ile, yapay zeka destekli algoritmamız sevgili çocuğunun ihtiyacı olan eğitimi ortaya çıkarıyor ve yönlendirme yapıyor.

Auto Train Brain, en temel olarak dislekside varolan bağlantısızlık sendromunu azaltıyor ve sol hemisferin daha çok gelişmesini sağlıyor. Beyin gelişimi yaşıtlarına yetişiyor. Sonuç olarak, daha hızlı okuma, okuduğunu anlama gelişiyor.

Nörogeribildirim ve çoklu duyu öğrenme

3 ay yoğunlaştırılmış terapi, uygulamaları indirmek için tıklayınız

Özel eğitim egzersizleri

Yapay zeka destekli özel eğitim egzersizleri mobil uygulaması

Çocuğuna özel diyetler

Ketojenik ve GAPS diyeti reçeteleri

Blog

Neden dislekside beyin bilgisayar arayüzleri kullanılmalı?

Dislekside, yaşıtlarına göre beyinde nöronların adedi biraz daha az, korteks daha ince. İnsan beyni o kadar muhteşem bir şey ki, dış uyaranı çok verdiğinizde, nöronlar arasında sinaps bağlantısı kurarak cevap veriyor. Modern dünyada disleksili çocukları aileler, çeşitli spor aktivitelerine, özel eğitime, drama derslerine götürüyor, beyin gelişimlerini artırmak istiyor. Okullarından çıkan çocuklar ek derslere devam ediyor,Okumaya devam edin “Neden dislekside beyin bilgisayar arayüzleri kullanılmalı?”

Yatırımcılara açık mektup

NTV’de 4 kez üstüste yayınlanan son programımızdan sonra tam bir talep patlaması yaşıyoruz, kiralamada yok satıyoruz. NTV programımızı kaçırdıysan işte linki: İnsanın kendi beyninin performansını kendi ellerine teslim ederek, gerçek bir devrim gerçekleştirdiğimizi görebiliyor musun? 5 yıl içinde FDA’in Digital Health sağlık çözümlerini onaylayacağını biliyor musun? Yatırımcılar, ucuz oyun paketlerine büyüme potansiyeli olduğu için yatırımOkumaya devam edin “Yatırımcılara açık mektup”

OSB ve komorbiditeler

Grzadzinski, R., Huerta, M., & Lord, C. (2013)’e göre, OSB (Otizm Spektrum Bozukluğu) için tanı kriterlerini karşılamak için, bir çocuğun sosyal iletişim ve etkileşimin üç alanının her birinde ve ayrıca dört tür kısıtlı türün en az ikisinde kalıcı eksikliklere sahip olması gerekir. İletişimde ve çoklu bağlamlarda sosyal etkileşimde kalıcı eksiklik olmalıdır. Anormal sosyal yaklaşım veOkumaya devam edin “OSB ve komorbiditeler”