Müşterilerimize açık mektup

Merhaba,

Öncelikle, NTV Ortak programından sonra bizleri arayarak göstermiş olduğunuz güveniniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Çocuklarımızın içinde bulunduğu koşullarda, onların eğitimlerini en iyi şekilde desteklemeye çalışan aileler olarak ne kadar zor durumda olduğunuzu biliyor, biz birbirimizi anlıyoruz.

Maalesef daha çok aileye, daha indirimli şekilde ürünü ulaştırmamızı sağlayacak, daha ucuz başlık üretecek yatırımı henüz bulamadık. Yatırım bulma konusunda girişimlerimiz bütün hızıyla devam ediyor. Daha çok kullanıcı portföyü yaratabilirsek, çözümü tabana yaymak mümkün olacak. Öte yandan, yatırım almadan ve başlık yatırımı yapıp fiyatı ucuzlatmadan, kullanıcı adetlerimizi hızlı artırmamız çok zor. Beyin konusunda yan etkisiz, klinik araştırması yapılmış bir yazılım geliştirmek 5 yılımızı aldı. Şu an yazılım çok iyi bir noktaya geldi, nörogeribildirim maliyetlerini 10’da bire indirdik, fiyatımız makul (3 ay için 1500 TL + KDV). Şu an kullandığımız başlık, sinyal kalitesi yüksek, güvenilir ve tüm dünyada son 10 yıldır kullanılan bir başlık. Ancak yurtdışından gelen donanım fiyatları, artan döviz kurları yüzünden inanılmaz arttı. Şimdi bu donanımı Türkiye’de daha ucuza üretmek istiyoruz. Ama yatırım bulabilsek dahi bunu seri olarak üretmek, sertifikalarını alabilmek, en az 2 yıllık bir süreç. Çocuklarınızın bu süreyi bekleyecek zamanı yok.  Biz birbirimize destek olursak, disleksi için evde kullanabilecek, uygun maliyetli, çocukların özgüvenleri zedelenmeden kullanabilecekleri bir disleksi eğitimine birlikte imza atacağız.

NTV Programından sonra 200’den fazla telefonla arayan kişi ile bizzat konuştum, kiralama listemizde şu an 70 kişi bulunuyor. Satın alanlar da var. Elimizdeki tüm cihazlar kirada. Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için bazı ödeme yöntemleri  geliştirdik.

  1. Opsiyon : 1100 USD + %18 KDV, en az 6500 TL nakit EFT, geri kalanı Kredi kartına taksit olabilir, ödeme yapanlara 3 aylık yazılım aboneliği kampanyası, abonelik bitiminde 2500 TL’ye başlığı geri alıyoruz.
  2. Tüm satın alma ve kiralamalarda 3 kullanıcıya kadar kullanım hakkı veriyoruz

Aşağıdaki sayfadan aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Auto Train Brain abonelik satın alma linki

Gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Birlikte, elele, çocuklarımız için güvenilir, uygun maliyetli, evde kullanılan bir disleksi eğitimi çözümüne ulaşacağız.

Saygılarımla,

Dr. Günet Eroğlu,

CEO, Auto Train Brain

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s